Zmiany w komunikacji miejskiej linia 224 – Zbylitowska Góra

2 marca 2020     admin     brak komentarzy     Zobaczyło: 1744

Planowane zmiany w komunikacji miejskiej od dnia 1 marca 2020 roku.

W związku z koniecznością poprawy efektywności funkcjonowania sieci linii komunikacji miejskiej podyktowaną względami finansowymi, Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie zamierza wdrożyć szereg zmian w funkcjonowaniu tarnowskiej komunikacji miejskiej na liniach 0, 2, 6, 9, 11, 12, 14, 24, 31, 33, 206, 224. Wdrożone zmiany w konsekwencji będą skutkować zmniejszeniem kosztów obsługi sieci linii komunikacji miejskiej w Tarnowie.

Linia nr 224

Kilka wybranych kursów linii nr 224 będzie wykonywanych z przejazdem przez ulice: Czarna Droga, Pasterska, Mokra, Armii Krajowej i Spacerowa. Taka trasa przejazdu ma na celu objęcie obsługą komunikacyjną przystanków, które przy ul. Czarna Droga zostaną pominięte z chwilą likwidacji kursów linii nr 12 do Mościc. Zobacz schemat przejazdu wybranych kursów linii nr 224 przez ul. Czarna Droga.

Ze szczegółami rozkładów jazdy poszczególnych linii komunikacyjnych, obowiązujących od dnia 1 marca 2020 r., można zapoznać się na naszej stronie internetowej po wejściu w zakładkę “Rozkład jazdy komunikacja miejska” i dokonując tam wyboru wyświetlania odjazdów według nowego rozkładu jazdy.

http://komunikacja.tarnow.pl/aktualnosci/planowane-zmiany-w-komunikacji-miejskiej-od-dnia-1-marca-2020-roku/571

http://rozklad.komunikacja.tarnow.pl/#rozklad

 

źródło:

http://zdik.tarnow.pl/

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *