Nowe autobusy m-karty oraz bilety okresowe.

30 grudnia 2020     admin     brak komentarzy     Zobaczyło: 1305

Seniorzy powyżej 70. roku życia będą korzystać z nowej komunikacji na podstawie dowodu osobistego

To wyjście naprzeciw mieszkańcom uprawnionym do bezpłatnych przejazdów.
ROZKAŁD JAZDY T-24 (link)

CENY BILETÓW – (LINK)
– Dzieje się tak w trosce o bezpieczeństwo i lepszą obsługę mieszkańców, mając na uwadze sytuację epidemiczną oraz niekorzystne warunki pogodowe, które mogą utrudniać dotarcie do punktu obsługi Jordan Group Biuro Podróży – mówi zastępca wójta, Sławomir Wojtasik. Chcemy również uniknąć ewentualnych kolejek w oczekiwaniu na nabycie (kaucję) blankietów, dlatego zachęcamy, by sprawy nie odkładać na koniec miesiąca.

Aby uzyskać m-kartę, potrzebne jest zdjęcie jej posiadacza. W przypadku seniorów – formalności może dokonać w ich imieniu osoba bliska lub z rodziny. Ważne, by mieć przy sobie dokument potwierdzający wiek pasażera uprawnionego do bezpłatnych przejazdów.

Przypomnijmy, Biuro Podróży Jordan Group, w którym można będzie uzyskać tzw. m-karty oraz nabyć bilety okresowe, mieści się od najbliższej soboty, 9 stycznia, zostanie on przeniesiony z ulicy Pułaskiego 7, do budynku dworca autobusowego w Tarnowie przy ul. Dworcowej 1 (parter budynku).

Nowa siedziba punktu obsługi klientów gminnej komunikacji będzie czynna jak dotychczas, czyli od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 16.00, oraz w soboty w godz. 9.00 – 14.00. Docelowo mieszkańcy będą obsługiwani na dwóch stanowiskach.

To wyjście naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców i ułatwienie w zakresie nabywania biletów okresowych oraz tzw. m-kart. – Szacujemy, że punkt obsługi klientów w nowej lokalizacji, dwukrotnie skróci czas oczekiwania na załatwienie spraw – mówi zastępca wójta, Sławomir Wojtasik. Od najbliższej soboty, 9 stycznia, zostanie on przeniesiony z ulicy Pułaskiego 7, do budynku dworca autobusowego w Tarnowie przy ul. Dworcowej 1 (parter budynku).

Nowa siedziba punktu obsługi klientów gminnej komunikacji będzie czynna jak dotychczas, czyli od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 16.00, oraz w soboty w godz. 9.00 – 14.00. Docelowo mieszkańcy będą obsługiwani na dwóch stanowiskach.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z referatem gospodarki komunalnej Urzędu Gminy Tarnów pod numerami telefonów (14) 688 – 01 – 42,43 lub do biura przewoźnika 516 865 266.Niebawem natomiast, wszelkie, szczegółowe informacje dotyczące nowej, gminnej komunikacji, dotrą w formie specjalnej ulotki do wszystkich mieszkańców. Rozkłady jazdy, które zgodnie z wytycznymi Zarządu Dróg i Komunikacji w Tarnowie, mogą być zamieszczone na przystankach najwcześniej 31 grudnia, pojawią się w tych miejscach właśnie tego dnia. Są one również dostępne na stronie internetowej Gminy Tarnów, w zakładce KOMUNIKACJA.

ROZKAŁD JAZDY T-24 (link)

Komunikacja 2020

Rozkład jazdy w formie tabelarycznej według zezwoleń.

Docelowe przystankowe rozkłady jazdy zostaną zamieszczone w najbliższym czasie.

Więcej informacji: kliknij

Opublikowano: 30 grudzień 2020

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *