Niepubliczne Gimnazjum w Zbylitowskiej Górze zakończy swoją działalność w dniu 31 sierpnia 2018 r.

21 lutego 2018     admin     brak komentarzy     Zobaczyło: 1139

Informuję, że Niepubliczne Gimnazjum w Zbylitowskiej Górze zakończy swoją działalność w dniu 31 sierpnia 2018 r. Powodem decyzji o zamknięciu szkoły jest zbyt mała liczba uczniów w przyszłym roku szkolnym, co nie pozwoli na sfinansowanie działalności placówki.

Uczniowie dotychczasowego gimnazjum będą mogli kontynuować naukę w klasach gimnazjalnych Szkoły Podstawowej w Koszycach Wielkich.

Rozumiejąc Państwa zaniepokojenie dalszym losem uczniów gimnazjum informuję, że na zebraniu z rodzicami w dniu 7 lutego b.r. Dyrektor Szkoły Podstawowej w Koszycach Wielkich zadeklarował, że:

  • zajęcia z uczniami likwidowanego gimnazjum będą prowadzone w dotychczasowym miejscu czyli w budynku Szkoły Podstawowej w Zbylitowskiej Górze,
  • zapewniony będzie dowóz uczniów do Zbylitowskiej Góry,
  • zaproponuje nauczycielom Niepublicznego Gimnazjum w Zbylitowskiej Górze kontynuację nauczania uczniów z klas likwidowanego gimnazjum.

Liczę, że te informacje uspokoją Państwa obawy i pozwolą na spokojne kontynuowanie nauki przez Państwa dzieci.

W razie niejasności lub innych pytań związanych z procesem likwidacji oraz wszelkich innych spraw dotyczących działalności szkoły pozostaję do Państwa dyspozycji.

Z wyrazami szacunku

Arkadiusz Dębosz

Od redakcji: KOMENTARZ JEST ZBĘDNY!

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *