Ferie w Gminie Tarnów.

6 lutego 2017     admin     brak komentarzy     Zobaczyło: 1029

W gminie Tarnów, jak i całej Małopolsce trwają ferie zimowe. Przypominamy, że w tym wolnym od nauki okresie na wszystkich uczniów czeka bezpłatny basen w Woli Rzędzińskiej, siłownie, a także Domy Ludowe w Zbylitowskiej Górze, Błoniu i Nowodworzu oraz sale sportowe w Koszycach Wielkich i Koszycach Małych.

W okresie ferii zimowych, warto spędzić czas na wodnym odpoczynku, na basenie w Woli Rzędzińskiej. Codziennie,  w godzinach od 9.00 do 15.00, za okazaniem legitymacji szkolnej uczniowie wszystkich szkół z terenu gminy Tarnów mają wstęp za darmo.

Na uczniów czekają również hale sportowe, w których można aktywnie spędzić czas, grając w gry zespołowe. Wszystkie chętne grupy, które chcą w okresie ferii bezpłatnie wynająć hale sportową prosimy o kontakt telefoniczny z administratorami hal: Koszyce Wielkie Eugeniusz Wojtarowicz tel. 669 282 680, Koszyce Małe Maciej Aleksander tel. 787 354 518.

W swoje progi zapraszają również Domy Ludowe w Błoniu, Nowodworzu i Zbylitowskiej Górze, w których jest możliwość zorganizowania zajęć grupowych. Zapraszamy wszystkie grupy, które wyrażają chęć zorganizowania dla nich zajęć do zgłaszania swoich pomysłów jak i inicjatyw. Domy Ludowe pozostają otwarte na ferie. Otwarte w trakcie ferii są również siłownie na terenie gminy Tarnów.

– W trakcie ferii zapraszamy wszystkich uczniów do obiektów w gminie Tarnów, by spędzać czas aktywnie i na sportowo. Dla wszystkich uczniów klas 5 i 6 szkół podstawowych oraz gimnazjów mamy też niespodziankę. By umilić powrót do nauki, wkrótce po zakończeniu ferii zaprosimy do wyjazdu na narciarski Puchar Wójta Gminy Tarnów do stacji narciarskiej Słotwiny – mówi Eugeniusz Wojtarowicz, gminny koordynator ds. sportu.

Wszystkim uczniom życzymy udanego odpoczynku w trakcie ferii zimowych 2017!

źródło: http://www.gmina.tarnow.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1764:ferie-w-gminie-tarnow

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *