Zostań producentem energii elektrycznej na własne potrzeby i oszczędzaj !!!

15 kwietnia 2015     admin     brak komentarzy     Zobaczyło: 810

Firma COGITO ENERGY serdecznie zaprasza Mieszkańców na spotkanie w sprawie dofinansowania domowych instalacji fotowoltaicznych do produkcji energii elektrycznej na własne potrzeby  gospodarstwa domowego –pozyskanego za pośrednictwem Banku. 8 kwietnia br. (środa) o godz. 18.00 w Domu Ludowym w Zbylitowskiej Górze ul. Sportowa 3.

Tematem spotkania będzie przedstawienie możliwości i zasad skorzystania z programu „PROSUMENT” dofinansowania domowych mikroinstalacji  wykorzystujących odnawialne źródła energii, realizowanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej dla indywidualnych właścicieli nieruchomości. Program ten daje możliwości uzyskania za pośrednictwem banku bezzwrotnej dotacji i preferencyjnego dofinasowania na 100% kosztów zakupu i montażu instalacji FOTOWOLTAICZNYCH, dzięki którym możliwa jest produkcja prądu elektrycznego na potrzeby własne każdego gospodarstwa.

Spotkania odbędą się:

    7 kwietnia br. (wtorek) o godz. 18.00 w Domu Ludowym w Błoniu (na wprost Szkoły Podstawowej)

    8 kwietnia br. (środa) o godz. 18.00 w Domu Ludowym w Zbylitowskiej Górze ul. Sportowa 3

    9 kwietnia br. (czwartek) o godz. 18.00 w Szkole Podstawowej nr 1 w Woli Rzędzińskiej, sala nr 2

    10 kwietnia br. (piątek) o godz. 18.00 w Domu Ludowym w Nowodworzu 70A

Spotkanie prowadzi przedstawicieli firmy COGITO ENERGY specjalizującej się w pozyskiwaniu dotacji na budowę instalacji Odnawialnych Źródeł Energii. Firma ma duże doświadczenie i wiedzę związaną zarówno z aspektami technicznymi jak i finansowymi. Podczas spotkania przedstawione zostaną aktualne informacje na temat instalacji fotowoltaicznych i korzyści dla mieszkańca wynikające z produkcji energii elektrycznej na własne potrzeby.

Tematem spotkania będzie jak:
    Produkować prąd elektryczny na własne potrzeby
    Nie płacić rachunków za prąd lub maksymalnie zmniejszyć ich wysokość
    Wysokie oszczędności uzyskamy na min. kolejne 30 lat
    Obniżyć koszty funkcjonowania gospodarstwa
    Skorzystać z bezzwrotnej dotacji i preferencyjnego finasowania zakupu i montażu instalacji
    Jak skorzystać z programu PROSUMENT

To nie są „solary” … Instalacje fotowoltaiczne służą do produkcji prądu elektrycznego ze słońca. Pod wpływem światła dziennego panele fotowoltaiczne wytwarzają prąd elektryczny, z którego zasilamy  urządzenia zarówno w domu jak i całym gospodarstwie w zależności od mocy zamontowanej instalacji, a nadwyżkę niewykorzystanej energii sprzedajemy do Zakładu Energetycznego. Montaż instalacji fotowoltaicznej nie wymaga przeróbek domowej instalacji elektrycznej.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!
WARTO – oszczędzaj na słońcu!

Więcej informacji pod numerem telefonu: 601-888-969

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *