Zespół Karola Guta – ” JEDNO ” nagrywa debiutancką płytę. Ale żeby ją skończyć i wydać potrzebujemy WASZEGO WSPARCIA 💞Bez niego to wszystko się nie uda.

2 grudnia 2020     admin     brak komentarzy     Zobaczyło: 1738

O ZESPOLE

Zespół JEDNO powstał w 2018 roku i od samego początku związany jest ze środowiskiem chrześcijańskim. Tworzą go zawodowi muzycy, zafascynowani Bogiem i muzyką. Zespół swą twórczością wielbi Boga i świadczy o szczęśliwym, dobrym życiu w relacji z Wszechmocnym. Grupa zdobywa coraz większą popularność. Jak do tej pory zaprezentowali dwa świąteczne utwory, live session (Niepojęty – Chris Tomlin – Indescribable cover) oraz hymn XXXVIII Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej na Jasną Górę p.t. “Idźcie”. Ostatni z wymienionych utworów znajdzie się na płycie.

Skład zespołu to 6 osób:

Karol Gut – wokal, gitara

Miłosz Bazarnik – instrumenty klawiszowe

Kuba Broniewski – gitara elektryczna

Jasiek Gąsawski – trąbka

Mikołaj Sikora – bas

Michał Smajdor – perkusja

NA CO ZBIERAMY?

https://odpalprojekt.pl/p/plytajedno – link do zbiórki

Zespół jest w trakcie nagrywania debiutanckiej płyty. Płyta miała zostać wydana w lipcu 2020 roku. Jednak zaraz po początkowej fazie nagrań wybuchła pandemia, a nagrania zostały przerwane. Co więcej, tuż po wybuchu pandemii koronawirusa ze współpracy wycofał się główny sponsor płyty, który w dobie kryzysu był zmuszony zawiesić działalność. Mimo tego, muzycy nie zamierzają się poddać i pragną dokończyć rozpoczęte dzieło. Jednak nie będzie to możliwe bez Waszej pomocy. Nadszedł czas by całym sercem o nią poprosić. W zamian został przygotowany szereg pakietów, dzięki którym zespół pragnie się odwdzięczyć wszystkim Wpłacającym.

Kwota 15 000 zł zapewni nam możliwość opłacenia: wynajmu studia, miksu i masteringu, wydania płyty (projekt graficzny, tłoczenie, nadruki, opakowania typu digipack) nagrania teledysku promującego album oraz prowizji dla portalu odpalprojekt.pl i wszelkich podatków.

https://odpalprojekt.pl/p/plytajedno

Aby nie przegapić aktualnych postępów w pracy nad płytą, obserwuj nas w mediach społecznościowych:

Facebook – https://www.facebook.com/zespoljedno/

Instagram – https://www.instagram.com/jednoband/

źródło :

zbylitowska.pl ; Facebook – https://www.facebook.com/zespoljedno/

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *