Piknik Rowerowy w Zbylitowskiej Górze – 25 czerwca 2016 roku

14 czerwca 2016     admin     brak komentarzy     Zobaczyło: 2631

Ostatni weekend czerwca to wyjątkowa data, wszystkie dzieci odliczają już dni, godziny i minuty do zasłużonych wakacji. Pomysłów i sposobów na „uczczenie” tego długo wyczekiwanego letniego czasu jest zapewne wiele, Stowarzyszenie ZBYLITOWSKA.PL również przygotowało propozycję dla mieszkańców wsi, gminy i regionu.
Aby pozytywnie, sportowo i w miłej rodzinnej atmosferze rozpocząć ten piękny letni czas, zapraszamy wszystkich dużych i małych do udziału w II RODZINNYM PIKNIKU ROWEROWYM „TOUR DE ZBYLITOWSKA, 2016” który odbędzie się dnia 25 czerwca 2016 roku na stadionie LKS DUNAJEC w Zbylitowskiej Górze oraz na pobliskich terenach rekreacyjnych. Jest to to jednodniowa cykliczna impreza rodzinna, w której chętnie udział biorą amatorzy sportów rowerowych jak również profesjonalni zawodnicy XC w różnych kategoriach wiekowych.

Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji, między innymi:
– mini maraton rowerowy dla dzieci w różnych kategoriach wiekowych (5 – 10 – 15)
– rajd rowerowy dla rodziców
– występy wokalno-taneczne dzieci ze Szkoły Podstawowej w Zbylitowskiej Górze
– pokaz Straży Pożarnej
– dmuchańce, skakance, malowanie twarzy
– grill, popcorn, wata cukrowa, domowe ciasta, kawa i herbata

Zapraszamy do zgłaszania chęci udziału w zawodach poprzez formularz dostępny na stronie internetowej www.tdz.zbylitowska.pl . Zapisy będą również przyjmowane od godziny 12:00 w biurze zawodów zlokalizowanym na stadionie LKS DUNAJEC Zbylitowska Góra.

Po zakończeniu rywalizacji sportowej dla dzieci odbędzie się rajd „MTB ZBYLITOWSKA CHALLENGE” dla dorosłych. Zaproszeni zawodnicy z Tomaszem Niedźwiedzkim – utytułowanym mieszkańcem Zbylitowskiej Góry na czele, będą próbować swoich sił na specjalnie przygotowanej, wymagającej trasie. Będzie to nie lada widowisko, dzieci będą miały niepowtarzalną okazję zobaczyć profesjonalistów w akcji. Liczymy, iż dzięki temu złapią bakcyla i w przyszłości będą dumnie reprezentować Zbylitowską Górę na ogólnopolskich zawodach rowerowych.

Gdy sportowe emocje dobiegną końca, zapraszamy do odpoczynku i regeneracji w chacie grillowej oraz do obejrzenia występów wokalno-tanecznych uczniów naszej Szkoły Podstawowej.

STARTUJEMY O GODZINIE 13:00!!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY
STOWARZYSZENIE ZBYLITOWSKA.PL

WAŻNE:

Dzieci biorą udział w zawodach wyłącznie za pisemną zgodą Rodziców (formularze z odpowiednimi klauzulami dostępne będą od godziny 12:00 w biurze zawodów na stadionie LKS DUNAJEC Zbylitowska Góra)

Warunkiem koniecznym do udziału w rywalizacji jest posiadanie sprawnego roweru oraz KASKU!

 

FORMULARZE ZGŁOSZENIOWE:

 

Formularz-zgłoszeniowy_MTB.pdf

Formularz-zgłoszeniowy_TDZ.pdf

 

plakat_TDZ_Eska - mplakat_MTB_Eska -m

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *