Na jesień do Domów Ludowych

10 października 2015     admin     brak komentarzy     Zobaczyło: 1161

Już od przyszłego tygodnia w Domach Ludowych w Błoniu, Nowodworzu i Zbylitowskiej Górze ruszają zajęcia dla mieszkańców. Zapisy prowadzone są do końca bieżącego tygodnia. Zajęcia w Domach Ludowych, wśród których znajdują się lekcje języka angielskiego i niemieckiego, warsztaty teatralne, aerobic czy rękodzieło artystyczne, od lat cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców. Adresowane są do wszystkich grup wiekowych. – Jeśli ktoś nie ma planów na długie i szare jesienne wieczory, zapraszamy do Domów Ludowych. Można w nich zapomnieć o nudzie, nauczyć się nowych rzeczy jak i spotkać ze znajomymi – zachęca  do udziału w zajęciach Anna Pieczarka, dyrektor Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów.

W Domach Ludowych oprócz zajęć swoje miejsce znalazły również miejscowe Klubu Seniora. Oprócz tego można w nich skorzystać z kafejki internetowej czy poprawić swoją formę na siłowni.

Przypomnijmy, że zajęcia już od kilku lat odbywają się dzięki środkom pozyskanym z Urzędu Marszałkowskiego w ramach projektu  „Ośrodki wsparcia dla dzieci i młodzieży”.

Poniżej przedstawiamy szczegółowe harmonogramy, wraz z numerami telefonów, pod którymi można dokonywać zapisów.

zbylitowska dom ludowy 2015-10

zbylitowska dom ludowy 2015-12

źródło; www.gmina.tarnow.pl