Kto może brać udział w zebraniu LKS Zbylitowska Góra?

11 kwietnia 2023     admin     brak komentarzy     Zobaczyło: 1200

 Na zebranie sprawozdawczo wyborcze LKS Dunajec Zbylitowska Góra nie zostali wpuszczeni członkowie wspomagający LKS pomimo wysłanych zaproszeń . Jest to sytuacja bez precedensu.

Zarząd klubu LKS Dunajec Zbylitowska Góra początkowo zaprasza członków wspomagających a następnie uniemożliwia im wzięcia udziału w zebraniu. Na takiej liście znaleźli się min. Szkoła Podstawowa, Ochotnicza Straż Pożarna i inni. Na zebranie nie zostali również wpuszczeni Radni z naszej miejscowości i Sołtys wsi.  Na zebranie sprawozdawczo wyborcze LKS Dunajec Zbylitowska Góra nie zostali również wpuszczeni honorowy prezes LKS, byli zawodnicy i trenerzy oraz rodzice dzieci trenujących na obiektach LKS –u którzy na bazie porozumienia podpisanego pomiędzy klubami LKS Dunajec i UKS Orzeł z 13-10-2021r. stali się pełnoprawnymi członkami LKS Dunajec .

Pod zamkniętą bramą LKS-u zebrało się ponad 150 osób. Pomimo kilku prób wypracowania kompromisu dla dobra rozwoju sportu dzieci i młodzieży w naszej miejscowości okazało się, że władze LKS-u nie chcą żadnych zmian i co więcej traktują LKS jak własność bardzo wąskiej grupy ludzi. „Nie ma zgody na takie postępowanie” mówi zgodnie, zgromadzona przed zamkniętą bramą społeczność lokalna .

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *