Gmina Tarnów na ferie

19 stycznia 2016     admin     brak komentarzy     Zobaczyło: 1111

Od poniedziałku, 18 stycznia w gminie Tarnów jak i w całej Małopolsce rozpoczęły się ferie zimowe. Najmłodszych mieszkańców naszej gminy zapraszamy do Domów Ludowych w Błoniu, Nowodworzu oraz Zbylitowskiej Górze, które pozostają do dyspozycji najmłodszych mieszkańców naszej gminy.

Dom Ludowy w Zbylitowskiej Górze czynny jest we wtorki, środy oraz piątki, natomiast Domy Ludowe w  Błoniu i Nowodworzu codziennie od poniedziałku do piątku. Działają w nich kafejki internetowe, jest również możliwość zorganizowania zajęć m.in. artystycznych. Zapraszamy więc wszystkie grupy, które wyrażają chęć zorganizowania dla nich zajęć do zgłaszania swoich pomysłów jak i inicjatyw. Domy Ludowe pozostają otwarte na ferie.

W swoje progi zaprasza również hala widowiskowo – sportowa w Koszycach Wielkich. Co prawda zainteresowanie spędzaniem ferii na sportowo jest ogromne, są jednak jeszcze wolne terminy dla grup chętnych zagrać w „nogę”, „kosza” czy „siatkę”.

Z kolei Wola Rzędzińska zaprasza wszystkich amatorów pływania na basen przy Zespole Szkół Publicznych. Przez cały okres ferii jest on czynny w godzinach 9.00 – 14.00. Co więcej, dla wszystkich uczniów i studentów z gminy Tarnów jest on za darmo!

Wszystkim uczniom życzymy udanych ferii zimowych!

źródło: http://www.gmina.tarnow.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1392:gmina-tarnow-na-ferie

 

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *