Domy Ludowe zapraszają na bezpłatne zajęcia, kursy i warsztaty dla każdego!

14 września 2017     admin     brak komentarzy     Zobaczyło: 845

Chcesz nauczyć się nowych rzeczy? Zadbać o zdrowie i kondycję? Rozwijać swoje hobby w grupie? Teraz nic prostszego! Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów zaprasza na kursy, warsztaty i zajęcia do Domów Ludowych w  Zbylitowskiej Górze.

Dla dbających o zdrowie, formę i kondycję mamy zajęcia z aerobicu, jogi a także siłownie. Jeśli lubisz rozwijać swoje artystyczne pasje, zapraszamy na kurs rękodzieła czy warsztaty kroju i szycia. Gdy fascynują Cię programy jak „Mały Master chef”, to masz okazję podszkolić swoje umiejętności gotowania, gdzie nauczycielami są najlepsze gospodynie – nasze babcie.  Nie zapominamy też o rozwijaniu umiejętności językowych na kursach angielskiego, czy kursie tańca. A co najważniejsze, dzięki pozyskaniu funduszy zewnętrznych – wszystkie zajęcia są bezpłatne. Domy Ludowe to również otwarte kafejki internetowe, a także comiesięczne spotkania Klubów Seniora.

– Zapraszamy wszystkich do uczestniczenia w zajęciach, zarówno tych znanych i lubianych, jak i nowych. Zachęcamy również do zgłaszania własnych pomysłów i inicjatyw – informuje Anna Pieczarka, dyrektor Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów.

Zajęcia rozpoczną się 1 października. Zapisy zaś trwają do środy, 27 września. Poniżej przedstawiamy szczegółowe harmonogramy.

BŁONIE, NOWODWORZE, ZBYLITOWSKA GÓRA

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *