Budowa Mościckiej i Słonecznej coraz bardziej zaawansowana

8 lipca 2015     admin     brak komentarzy     Zobaczyło: 1115

Trwa budowa ulicy Mościckiej i Słonecznej w Zbylitowskiej Górze – jednej z priorytetowych inwestycji gminnego samorządu w 2015 roku.

Został właśnie wykonany około dwustumetrowy pierwszy odcinek zasadniczej nawierzchni betonowej ulicy Słonecznej. Kolejnym etapem będzie realizacja betonowych krawężników oraz kanałów kierunkujących wody opadowe. W następnym czasie planowane jest wykonanie nawierzchni na zasadniczym odcinku ulicy Mościckiej, aż do pasa drogowego drogi krajowej nr 94 czyli tzw. „starej czwórki”. Połączenie z “czwórką” będzie miało miejsce poprzez istniejącą już w tym miejscu pętlę z sygnalizacją świetlną.

Warto przypomnieć, że inwestycja współfinansowana jest ze środków pozyskanych przez samorząd Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych, a także od firm, które dzięki budowę tej drogi zyskają dogodną komunikację do swoich siedzib. Planowany termin ukończenia inwestycji to 30 września.

mapa z planu zagospodarowania

01OLYMPUS DIGITAL CAMERA

źródło: http://www.gmina.tarnow.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1170:budowa-mocickiej-i-sonecznej-coraz-bardziej-zaawansowana

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *