Jesienny Piknik Konny 3 października – Zmiana terminu !!!

9 września 2015     admin     brak komentarzy     Zobaczyło: 1205

UWAGA UWAGA UWAGA ZMIANA TERMINU IMPREZY!!!!!! Jesteśmy zmuszeni przełożyć imprezę na przyszły tydzień. Wszystko odbędzie się 3 października 2015 roku dokładnie w tej samej oprawie. Zmiana spowodowana jest bardzo niekorzystną prognozą pogody na nadchodzący weekend, piknik jest imprezą plenerową, więc nie możemy pozwolić, żeby Goście marzli i mokli w deszczu.Serdecznie przepraszamy za zaistniałe niedogodności spowodowane zmianą terminu Jesiennego Pikniku Konnego.

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Zbylitowskiej Górze serdecznie zaprasza na familijną imprezę integracyjną dla wielbicieli dobrej zabawy, muzyki i koni. Przygotowaliśmy fantastyczne atrakcje dla dzieci i dorosłych, zabawy integracyjne, konkursy z nagrodami, pokazy i przejażdżki konne lub bryczką, chłopskie jadło oraz dania z grilla, kawiarnia z domowymi wypiekami, zespół muzyczny.

Serdecznie zapraszamy

FOTO-RELACJA  z Pikniku  (fot. Jarosław Zbrożek)  ( link zewnętrzny http://mptarnowski.blogspot.com/2015/10/jesienny-piknik-konny-w-sosw-w.html?m=1

piknik _konny

źródło: https://www.facebook.com/events/490224631141087/