160 zawodników i fantastyczne ściganie -fotki – WYNIKI !!! MTB ZBYLITOWSKA CHALLENGE – Puchar Szlaku Solnego 2019 -1 edycja

5 maja 2019     admin     brak komentarzy     Zobaczyło: 1170

WYNIKI – Zdjęcia i wasze relacja z MTB ZBYLITOWSKA CHALLENGE – Puchar Szlaku Solnego 2019  –

Wyniki rywalizacji  są pod linkiem > WYNIKI MTB ZBYLITOWSKA CHALLENGE – Puchar Szlaku Solnego 2019  571_wyniki puchar_szlaku_solnego_1

Sprawdzajcie na bieżąco-  będziemy aktualizować –  nowe zdjęcia !!!!! .

Relacja i zdjęcia  w serwisie www.rowery.pl     …….. trasa MTB XC pełne ATRAKCJI. Każdy mógł znaleźć odpowiedni rodzaj trasy dla siebie, były zróżnicowane pod względem długości i trudności przejazdu.

 1. FOTO link ……. Kolejna słoneczna niedziela, tym razem pogoniliśmy się w lesie w Zbylitowskiej Górze. Ale żeby nie było, Puchar Szlaku Solnego to zawsze solidne ściganko a noga się w miarę kręci. No i runda przygotowana przez Tomasz Niedzwiecki – klasa A po zabawie część druga tego pięknego dnia, czyli pranie, czyszczenie i smarowanie ?‍♂️?‍♂️?‍♂️UKS Zawojak Zawoja
 2. FOTO-link…… ..Przedstawiciele U ŻABY Rowerowy Sklep Serwis i Wypożyczalnia na Puchar Szlaku Solnego w Zbylitowskiej Górze, Buczyna, 5 Maj 2019 z Łukasz Kalicki. Tomasz Niedzwiecki trasa SUPER!!!
 3. FOTO-link………. Nie zawsze jest tak jak byśmy chcieli…
 4.  FOTO-link…….  Dzisiejsze zawody poszły znakomicie na mete dojechałem na 1 pozycji. Trasa bardzo fajną idealna dla mnie dużo techniki i przy tym krótkie ale sztywne podjazdy.
 5. FOTO-LINK…... Inez – 1 Msc na PSS. Wielkie dzięki dla Trenera i Sup Team Spirit
 6. Video -link ....Dzisiaj 5 maja w Zbylitowskiej Górze koło Tarnowa odbyła się pierwsza edycja Pucharu Szlaku Solnego. Niska temperatura i opady deszczu nie odstraszyły głodnych rywalizacji zawodników gdzie w licznych grupach stanęli na lini startu. Godnie zaprezentowali się nasi zawodnicy  Jedlicze Team zdobywając bdb wysokie miejsca w swoich wyścigach.
 7. Zdjęcia z link ……  Kolejny wyścig MTB XC tym razem o Puchar Szlaku Solnego . Udany start ponieważ przyjechałem na 1miejscu z ogromną przewagą . Trasa jakie lubię bardzo dynamiczna trudna technicznie ale bezpieczna super przygotowane. Od samego startu pojechałem mocnym tempem i zostawiłem rywali daleko z tył. Chciałem podziękować wszystkim bez których było by bardzo ciężko wygrywać wyścigi zawsze niezawodna Karolina Kruszynska , Megaprof Sp z o.o., Bieniasz Bike, Elmex electric, Zawisza Travel.
 8. Zdjęcia 05,05-2019 ZBYLITOWSKA GÓRA link…   Grupa Kolarska Viktoria Rybnik Wystartował Puchar Szlaku Solnego 2019! Tegoroczny cykl liczy sześć wyścigów a pierwszy z nich odbył się dziś w Zbylitowskiej Górze koło Tarnowa. Niesprzyjająca aura i padający deszcz spowodowały, że trudna trasa stała się jeszcze bardziej wymagająca. W tych warunkach dobrze spisali się nasi zawodnicy zajmując wysokie lokaty….
 9.  FOTKI na FB…..….  Akademia Kolarska Głogów Małopolski  .?W niedziele 05.05.2019 wybraliśmy się na Puchar Szlaku Solnego w Zbylitowskiej Górze, Buczyna, 5 Maj 2019 który znajduje się w kalendarzu Małopolski Związek Kolarski?Był to Nasz 5 start w tym sezonie w konkurencji XCOTemperatura od rana nie rozpieszczała i termometr wskazywał nawet 4 stopnie??

  Do tego jeszcze zaczął padać deszcz, który towarzyszył Nam przez cały dzień ?

  ?Warunki na trasie zrobily się dość trudne czy to co prawdziwi kolarze górscy i przełajowi lubią najbardziej??‍♂️

  ?To jest właśnie Nasz żywioł, ślisko, mokro, zimno, nieprzyjemnie?

  Na pierwszy ogień ruszył trener, który uległ tylko obecnemu Mistrzowi Polski w tej kategori Mirosław Bieniasz

  ☑️2 m Janusz Łodej?

  W tym dniu dzięki organizatorom tj Tomasz Niedzwiecki i sędziom wyścigu zgodnie z wytycznymi PZKOLu i Komisji MTB kategoria Żak jechała wyścig po pełnej rundzie wyścigu?

  Na lini startu kategorii Żak i Żaki było ponad prawie 40 osób, woow?super

  Nasi zawodnicy spisali się w tym dniu następująco?

  ☑️3 m Leon Łodej, który prowadził przez większość wyścigu ale po małym błędzie zapoznał się z bliska z tutejsza glebą??
  ☑️4 m Krzysztof Gdula, który na mecie mówi …. to moje warunki mamo?

  ☑️5 m Arseniusz Czudec , który w tym dniu obchodził swoje 12 urodziny?

  Brawo Chłopaki , super, robota ?

  Brawo Organizatorzy, swietny wyscig, trasa i organizacja …..

   

 

To wszystko pod patronatem Królewskiej Republiki Roleski, która jak zwykle zapewni Wolność, Wyobraźnie i Smak!

W organizacji MTB Zbylitowska Challenge  2019 Puchar Szlaku Solnego wspierają nas  :

Partner strategiczny Firma ROLESKI

Powiat Tarnowski

Firma DECATHLON Tarnów

Wojewoda Małopolski

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

Firma No Limited

Firma Carinet

 

 

 

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *