Zapraszamy na ferie z Gminą Tarnów!

26 stycznia 2023     admin     brak komentarzy     Zobaczyło: 222

Centrum Kultury i Bibliotek zaprasza wszystkich uczniów z terenu gminy Tarnów na bezpłatne zajęcia, warsztaty, spotkania i treningi podczas ferii zimowych – w dniach 30.01 – 10.02. Będzie sportowo, artystycznie, naukowo! Znajdzie się także coś dla miłośników robotyki, gier planszowych, literatury i kultury! To jednak nadal nie wszystko!

W programie więc m.in. Telewizyjne ABC, zajęcia z rękodzieła kreatywnego i bibułkarstwo. Dla miłośników wszelkiego rodzaju sportów, także tych przed komputerem: cheerleading, Akademia Piłkarska, Akademia Siatkarska, Zimowa Nauka Pływania, Trening z siatkarkami Roleski Grupa Azoty ANS Tarnów, Turniej Szachowy i… Turniej Fifa. A dla tych odważnych – musztra z Wojskiem Polskim!

Przyszli informatycy mogą podszkolić umiejętności podczas zajęć z Podstaw grafiki 2D i modelowania 3D oraz Mikrokontrolery w praktyce – podstawy programowania. Nie zabraknie także kultury w prawdziwym tego słowa znaczeniu, czyli darmowego wstępu do Muzeum Okręgowego w Tarnowie. Biblioteki zaś oferują m.in. konkursy z książką i gry planszowe.

Na zakończenie ferii zapraszamy zaś na familijny seans filmowy do Centrum Sztuki Mościce – „Pimi z Krainy Tygrysów”.

Ponadto wszystkie Domy Kultury w okresie feryjnym będą otwarte od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00.

Co ważne, to wszystko za darmo!

Zapraszamy do zapisów już od wtorku, 24 stycznia do piątku, 27 stycznia w godz. 8.00-15.00 pod numerami telefonów: 603 313 444 i 665 643 334.

Szczegółowy harmonogram zajęć znajduje się poniżej oraz na e-dziennikach uczniów.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *