Rusza pierwszy żłobek w gminie Tarnów

14 lipca 2015     admin     brak komentarzy     Zobaczyło: 3218

pod%20kasztanamiTo bardzo dobra wiadomość dla mieszkańców gminy Tarnów – od 1 września w Niepublicznym Przedszkolu „Pod kasztanami” w Zbylitowskiej Górze funkcjonować będzie pierwszy żłobek w gminie Tarnów. Aktualnie są w nim wolne miejsca. Pierwszeństwo przyjęcia mają dzieci mieszkańców gminy Tarnów. Zapisów można dokonywać pod numerami telefonów: 14 65 01 253, 794 423 262.

Warto podkreślić, że opłaty ponoszone przez rodziców posyłających dzieci do żłobka będą niższe, ponieważ na swej ostatniej sesji Rada Gminy Tarnów uchwałą nr VIII/97/2015 zadecydowała o przyznaniu dotacji w kwocie 300 złotych miesięcznie na każde dziecko, na realizację zadań, których celem jest „zapewnienie dziecku opieki w warunkach bytowych zbliżonych do warunków domowych, poprzez gry i zabawy stymulujące rozwój dziecka, rytmikę, śpiew, naukę w formie zabawy, zajęcia manualne i plastyczne, zapewniając dziecku równocześnie właściwą opiekę pielęgnacyjną i edukacyjną uwzględniającą indywidualne potrzeby dziecka i jego rozwój psychomotoryczny, właściwy dla wieku dziecka.”

A teraz możecie dowiedzieć się o nas jeszcze więcej. Już działa nasza nowa strona internetowa! Koniecznie zaglądnijcie: www.przedszkolepodkasztanami.pl

www.facebook.com/N.P.PodKasztanami

Kontakt:

ul. Sportowa 3
Zbylitowska Góra

tel. +48 14 65 01 253
+48 794 423 262
biuro@przedszkolepodkasztanami.pl

 

źródło: http://www.gmina.tarnow.pl

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *