Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych już dla mieszkańców gminy

8 lipca 2015     admin     brak komentarzy     Zobaczyło: 1312

Przed mieszkańcami gminy Tarnów otwarły się nowe możliwości w zakresie usuwania odpadów komunalnych. Na skutek porozumienia zawartego z gminą miasta Tarnowa już od 1 lipca 2015 roku, mieszkańcy gminy Tarnów mogą dodatkowo przekazywać nieodpłatnie odpady komunalne ze swoich posesji do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Tarnowie.

Takie punkty są dwa: przy ulicy Cmentarnej 31 i Kąpielowej 4 b. Odpady dostarczyć należy samodzielnie, przy ich oddawaniu wymagane jest złożenie stosownego oświadczenia, które można wypełnić na miejscu. Szczegółowe zasady korzystania z PSZOK podane są w regulaminie, z którym można zapoznać się tutaj.

ulotka_smieci_baner

Urząd Gminy Tarnów informuje że od dnia 1.07.2015 r., stawki opłat za odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Tarnów ulegają obniżeniu. Nowe stawki opłat wynoszą:

opłaty

Od dnia 1 lipca 2015 r., podmiotem odbierającym odpady od mieszkańców Gminy Tarnów jest wybrana w drodze przetargu firma AVR Spółka z o.o. Z siedzibą w Krakowie przy ul. Józefa Dietla 93/4

Zmiana była podyktowana wygaśnięciem umowy z poprzednim wykonawcą.

Mieszkańcy nie muszą składać nowych deklaracji, a nr kont indywidualnych pozostają takie same.

Bieżące informacje dot. harmonogramów odbiorów, opłat, aktualnych przepisów oraz sposobów segregacji znajdują się w zakładce “Gospodarowanie odpadami komunalnymi”
Zmianie ulega również harmonogram odbioru odpadów, który będzie obowiązywał od 1 lipca br.

Harmonogram – odpady komunalne, segregowane, zielone, elektroniczne, wielkogabarytowe:

Sektor 3 – Biała, Błonie, Koszyce Wielkie, Zgłobice, Zbylitowska Góra

s1 s2 s3

 

 

 

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *