PKP zawiadomiło o planowanym zamknięciu ul. Zbylitowskiej.

21 listopada 2015     admin     brak komentarzy     Zobaczyło: 1243

Zakończyły się prace drogowe na części jezdni w obszarze wiaduktu kolejowego na ul. Czerwonych Klonów. PKP zdecydowało o puszczeniu ruchu w tym rejonie. Równocześnie PKP zawiadomiło o planowanym zamknięciu ul. Zbylitowskiej. Tam roboty mają ruszyć już we wtorek, 24 listopada.

 Otwarcie przejazdu na ul. Czerwonych Klonów i zamknięcie ul. Zbylitowskiej spowoduje zmiany w organizacji ruchu i rozkładzie jazdy niektórych autobusów. W związku z tym zmieni się trasa linii 9, 224, 14 i 12. Nowe rozkłady jazdy obowiązywać będą od soboty, 21 listopada. Zmianie nie ulegną odjazdy z początkowych przystanków. Modyfikacja dotyczyć będzie tras,  które w obydwu kierunkach przebiegać będą ul. Czerwonych Klonów. Szczegółowy rozkład jazdy oraz wykaz przystanków dostępny jest na stronie Zarządu Dróg i Komunikacji www.zdik.tarnow.pl.

W rejonie ul. Zbylitowskiej utrzymane zostanie wyłącznie przejście dla pieszych. Kierowców obowiązywać będzie objazd przez ul. Czerwonych Klonów. Ul. Zbylitowska na czas robót nabierze cech drogi bez przejazdu. Zapewniony zostanie natomiast dojazd do instytucji, szkół i nieruchomości. Prace w tym obszarze mają potrwać do połowy przyszłego roku.

Wiadukt drogowy- ul. Zbylitowska parametry:

•szerokość – 12,00m

•długość – ok..285,00m

Wiadukt na ul.Zbylitowskiej