Nowy harmonogram zajęć w Domu Ludowym + siłownia.

12 lutego 2016     admin     2 komentarze     Zobaczyło: 2545

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów zaprasza mieszkańców do Domów Ludowych w Błoniu, Nowodworzu oraz Zbylitowskiej Górze. W okresie 22 luty – 30 czerwiec 2016 roku zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli, będą mogli skorzystać z bezpłatnych zajęć i warsztatów, wśród których znalazły się kursy językowe, warsztaty artystyczne czy teatralne. Oprócz tego spragnionych ruchu po długiej zimie zapraszamy na zajęcia aerobiku oraz do siłowni, w tym nowootwartej w Zbylitowskiej Górze. Zajęcia współfinansowane są w ramach „Ośrodków Wsparcia dla młodzieży i osób starszych”.

Serdecznie zapraszamy do Domów Ludowych na bezpłatne zajęcia. Jeśli jednak zbierze się grupa osób chętnych, to istnieje również możliwość zorganizowania zajęć płatnych, jak chociażby zajęcia „małego master chefa”, które zawsze cieszyły się dużą popularnością. – zachęca do skorzystania z oferty Domów Ludowych Anna Pieczarka, dyrektor Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów.

źródło:http://www.gmina.tarnow.pl/Zajęcia Dom Ludowy 2016

zgora

2 komentarzy dla aktualności “Nowy harmonogram zajęć w Domu Ludowym + siłownia.

  • eM

    Godziny otwarcia: 11:00 – 18:00 !! – ta siłownia jest dla mieszkańców czy słuzy tylko jako piękne hasło reklamowe dla Gminy? Godziny otwarcia są niedorzeczne, mogę skorzystać, pod warunkiem, że ucieknę ze szkoły albo pracy! Wystarczy sprawdzić rozkład zajęc w Tarnowskich siłowniach i klubach fitness żeby dojść do wniosku, że ludzie z siłowni korzystaja PO SZKOLE, PO PRACY = WIECZOREM a nie w ciągu dnia!

  • tom

    tak tu się zgadzam jestem bardzo aktywny fizycznie i chodzę na siłownię ,bardzo się ucieszyłem ze mamy pod nosem a tu godziny otwarcia to po prostu nieporozumienie !!!!

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *