Domy Ludowe zapraszają na bezpłatne zajęcia, kursy i warsztaty dla każdego!

14 września 2017     admin     brak komentarzy     Zobaczyło: 1134

Chcesz nauczyć się nowych rzeczy? Zadbać o zdrowie i kondycję? Rozwijać swoje hobby w grupie? Teraz nic prostszego! Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów zaprasza na kursy, warsztaty i zajęcia do Domów Ludowych w  Zbylitowskiej Górze.

Dla dbających o zdrowie, formę i kondycję mamy zajęcia z aerobicu, jogi a także siłownie. Jeśli lubisz rozwijać swoje artystyczne pasje, zapraszamy na kurs rękodzieła czy warsztaty kroju i szycia. Gdy fascynują Cię programy jak „Mały Master chef”, to masz okazję podszkolić swoje umiejętności gotowania, gdzie nauczycielami są najlepsze gospodynie – nasze babcie.  Nie zapominamy też o rozwijaniu umiejętności językowych na kursach angielskiego, czy kursie tańca. A co najważniejsze, dzięki pozyskaniu funduszy zewnętrznych – wszystkie zajęcia są bezpłatne. Domy Ludowe to również otwarte kafejki internetowe, a także comiesięczne spotkania Klubów Seniora.

– Zapraszamy wszystkich do uczestniczenia w zajęciach, zarówno tych znanych i lubianych, jak i nowych. Zachęcamy również do zgłaszania własnych pomysłów i inicjatyw – informuje Anna Pieczarka, dyrektor Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów.

Zajęcia rozpoczną się 1 października. Zapisy zaś trwają do środy, 27 września. Poniżej przedstawiamy szczegółowe harmonogramy.

BŁONIE, NOWODWORZE, ZBYLITOWSKA GÓRA

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *