70 lat LKS „DUNAJEC”- fotorelacja

24 lipca 2015     admin     brak komentarzy     Zobaczyło: 2704

m102LKS odznaczenia

18 lipca na stadionie przy ul. Sportowej 1 odbyły się obchody jubileuszu 70 – lecia naszego klubu. Przygotowania trwały bardzo długo, w które zaangażowała się wiele osób z naszej miejscowości za co bardzo dziękujemy.
O godz. 9:00 rozpoczął się od turnieju drużyny młodzików, w którym wystąpiły trzy drużyny KS Tarnowiec, KS Koszyce Wielkie i oczywiście LKS Dunajec Zbyl. Góra. Cały mini turniej wygrali chłopcy z Tarnowca drugie miejsce zajęli gospodarze a trzecie Koszyce Wielkie.

Wyniki:
KS Koszyce Wielkie 0:4 LKS Dunajec Zbylitowska Góra
KS Tarnowiec 2:1 LKS Dunajec Zbylitowska Góra
KS Koszyce Wielkie 0:1 KS Tarnowiec

O godz. 12:00 juniorzy młodsi KS Radlna, LKS Wierzchosławice-Ostrów oraz LKS Dunajec Zbyl. Góra przystąpiły do swoich zmagań. Pierwsze miejsce zdobyli gospodarze drudzy byli piłkarze z Radlnej a trzecie drużyna z Wierzchosławic.
Wyniki:
KS Radlna 0:3 LKS Dunajec Zbylitowska Góra
LKS Wierzchosławice-Ostrów 1:3 KS Radlna
LKS Dunajec Zbyl. Góra 4:0 LKS Wierzchosławice-Ostrów

Po zmaganiach sportowych wszyscy udali się do kościoła w Zbylitowskiej Górze gdzie odbyła się msza w intencji klubu zawodników oraz wszystkich związanych z piłką nożną w naszej miejscowości, następnie goście przybli się na stadion gdzie zostali przyjęci przez organizatorów jubileuszu. Na zaproszonych gości czekało wiele atrakcji miedzy innymi pamiątkowa tablica do której można było przybić okazyjny gwóźdź, powspominać przy historycznych zdjęciach, które cieszyły się wielkim zainteresowaniem. W trakcie całego dnia odbywała się loteria fantowa, zabawy dla dzieci pokazy straży pożarnej. O godz. 16:00 Orkiestra Dęta Grupa Azoty umilała czas wszystkim gościom w tym samym czasie nasi seniorzy przygotowywali się do meczu z III ligową Wolanią Wola Rzędzińska. Przed meczem Orkiestra odegrała hymn Polski i o godz. 17:00 rozpoczął się mecz, w którym nasi zawodnicy ulegli Wolani 1:6 jedyną bramkę dla gospodarzy zdobył nasz najlepszy strzelec ostatniego sezonu Bibro Mateusz pokonując Mikruta Łukasza, który w gimnazjum był jego nauczycielem wychowania fizycznego. W przerwie meczu córka kapitana drużyny seniorów Martyna Bobro zaprezentowała swoje umiejętności wokalne śpiewając kilka utworów. Po meczu rozpoczęły się oficjalne obchody uroczystości 70 – lecia klubu, na scenę zaproszeni zostali zawodnicy z przed lat oraz obecna drużyna seniorów wszyscy zostali uhonorowani pamiątkowymi piłkami z okazji jubileuszu. Następnie pan prezes Powiatowego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych Jerzy Bąk wręczył wyróżnienia dla byłych oraz obecnych zawodników i działaczy naszego klubu. Tarnowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej również wręczył pamiątkowy puchar dla klubu oraz dla prezesa Jerzego Golińskiego. Po tych uroczystościach przyszedł czas na zabawę przy akompaniamencie zespołu Persection.

źródło: http://www.dunajeczbylgora.tnb.pl/news.php

galeria: LKS Dunajec

m1LKS msza  śwm195LKSmm71LKSmm247LKS meczem26LKS meczem254LKS meczem13LKSm142LKSm190LKSm51LKSm8LKSm2LKS Dunajec vs. Wolaniam144LKS Dunajec vs. Wolaniam219LKSm232LKSm25LKS odznaczeniam3LKS odznaczeniam101LKS odznaczeniam19LKS odznaczeniam71LKS odznaczeniam30LKS odznaczenia

m6LKS odznaczenia

m13LKS Dunajec

Link do Galerii zdjęć LKS Zbylitowska Góra –

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *