160 zawodników i fantastyczne ściganie -fotki – WYNIKI !!! MTB ZBYLITOWSKA CHALLENGE – Puchar Szlaku Solnego 2019 -1 edycja

5 maja 2019     admin     brak komentarzy     Zobaczyło: 756

WYNIKI – Zdjęcia i wasze relacja z MTB ZBYLITOWSKA CHALLENGE – Puchar Szlaku Solnego 2019  –

Wyniki rywalizacji  są pod linkiem > WYNIKI MTB ZBYLITOWSKA CHALLENGE – Puchar Szlaku Solnego 2019  571_wyniki puchar_szlaku_solnego_1

Sprawdzajcie na bieżąco-  będziemy aktualizować –  nowe zdjęcia !!!!! .

Relacja i zdjęcia  w serwisie www.rowery.pl     …….. trasa MTB XC pełne ATRAKCJI. Każdy mógł znaleźć odpowiedni rodzaj trasy dla siebie, były zróżnicowane pod względem długości i trudności przejazdu.

 1. FOTO link ……. Kolejna słoneczna niedziela, tym razem pogoniliśmy się w lesie w Zbylitowskiej Górze. Ale żeby nie było, Puchar Szlaku Solnego to zawsze solidne ściganko a noga się w miarę kręci. No i runda przygotowana przez Tomasz Niedzwiecki – klasa A po zabawie część druga tego pięknego dnia, czyli pranie, czyszczenie i smarowanie ?‍♂️?‍♂️?‍♂️UKS Zawojak Zawoja
 2. FOTO-link…… ..Przedstawiciele U ŻABY Rowerowy Sklep Serwis i Wypożyczalnia na Puchar Szlaku Solnego w Zbylitowskiej Górze, Buczyna, 5 Maj 2019 z Łukasz Kalicki. Tomasz Niedzwiecki trasa SUPER!!!
 3. FOTO-link………. Nie zawsze jest tak jak byśmy chcieli…
 4.  FOTO-link…….  Dzisiejsze zawody poszły znakomicie na mete dojechałem na 1 pozycji. Trasa bardzo fajną idealna dla mnie dużo techniki i przy tym krótkie ale sztywne podjazdy.
 5. FOTO-LINK…... Inez – 1 Msc na PSS. Wielkie dzięki dla Trenera i Sup Team Spirit
 6. Video -link ....Dzisiaj 5 maja w Zbylitowskiej Górze koło Tarnowa odbyła się pierwsza edycja Pucharu Szlaku Solnego. Niska temperatura i opady deszczu nie odstraszyły głodnych rywalizacji zawodników gdzie w licznych grupach stanęli na lini startu. Godnie zaprezentowali się nasi zawodnicy  Jedlicze Team zdobywając bdb wysokie miejsca w swoich wyścigach.
 7. Zdjęcia z link ……  Kolejny wyścig MTB XC tym razem o Puchar Szlaku Solnego . Udany start ponieważ przyjechałem na 1miejscu z ogromną przewagą . Trasa jakie lubię bardzo dynamiczna trudna technicznie ale bezpieczna super przygotowane. Od samego startu pojechałem mocnym tempem i zostawiłem rywali daleko z tył. Chciałem podziękować wszystkim bez których było by bardzo ciężko wygrywać wyścigi zawsze niezawodna Karolina Kruszynska , Megaprof Sp z o.o., Bieniasz Bike, Elmex electric, Zawisza Travel.
 8. Zdjęcia 05,05-2019 ZBYLITOWSKA GÓRA link…   Grupa Kolarska Viktoria Rybnik Wystartował Puchar Szlaku Solnego 2019! Tegoroczny cykl liczy sześć wyścigów a pierwszy z nich odbył się dziś w Zbylitowskiej Górze koło Tarnowa. Niesprzyjająca aura i padający deszcz spowodowały, że trudna trasa stała się jeszcze bardziej wymagająca. W tych warunkach dobrze spisali się nasi zawodnicy zajmując wysokie lokaty….
 9.  FOTKI na FB…..….  Akademia Kolarska Głogów Małopolski  .?W niedziele 05.05.2019 wybraliśmy się na Puchar Szlaku Solnego w Zbylitowskiej Górze, Buczyna, 5 Maj 2019 który znajduje się w kalendarzu Małopolski Związek Kolarski?Był to Nasz 5 start w tym sezonie w konkurencji XCOTemperatura od rana nie rozpieszczała i termometr wskazywał nawet 4 stopnie??

  Do tego jeszcze zaczął padać deszcz, który towarzyszył Nam przez cały dzień ?

  ?Warunki na trasie zrobily się dość trudne czy to co prawdziwi kolarze górscy i przełajowi lubią najbardziej??‍♂️

  ?To jest właśnie Nasz żywioł, ślisko, mokro, zimno, nieprzyjemnie?

  Na pierwszy ogień ruszył trener, który uległ tylko obecnemu Mistrzowi Polski w tej kategori Mirosław Bieniasz

  ☑️2 m Janusz Łodej?

  W tym dniu dzięki organizatorom tj Tomasz Niedzwiecki i sędziom wyścigu zgodnie z wytycznymi PZKOLu i Komisji MTB kategoria Żak jechała wyścig po pełnej rundzie wyścigu?

  Na lini startu kategorii Żak i Żaki było ponad prawie 40 osób, woow?super

  Nasi zawodnicy spisali się w tym dniu następująco?

  ☑️3 m Leon Łodej, który prowadził przez większość wyścigu ale po małym błędzie zapoznał się z bliska z tutejsza glebą??
  ☑️4 m Krzysztof Gdula, który na mecie mówi …. to moje warunki mamo?

  ☑️5 m Arseniusz Czudec , który w tym dniu obchodził swoje 12 urodziny?

  Brawo Chłopaki , super, robota ?

  Brawo Organizatorzy, swietny wyscig, trasa i organizacja …..

   

 

To wszystko pod patronatem Królewskiej Republiki Roleski, która jak zwykle zapewni Wolność, Wyobraźnie i Smak!

W organizacji MTB Zbylitowska Challenge  2019 Puchar Szlaku Solnego wspierają nas  :

Partner strategiczny Firma ROLESKI

Powiat Tarnowski

Firma DECATHLON Tarnów

Wojewoda Małopolski

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

Firma No Limited

Firma Carinet

 

 

 

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *